Prahaton pro Vás na míru

Pokud se Vám myšlenka Prahatonu líbí, rádi po domluvě podobnou akci připravíme přímo pro Vás na míru. Kromě pořádání každoroční volné události jsme také otevřeni uspořádat akci ke zlepšení vztahů lidí ve vaší firmě formou team buildingu. Ačkoli je Prahaton zaměřený na Prahu, umíme akci uspořádat i v jiném městě či městské části. Zároveň je možné událost zaměřit tématicky.

Kromě pořádání team buildingů se můžeme domluvit i na jiných formách spolupráce.

Pokud máte zájem, můžete nás kontaktovat pomocí formuláře níže.

Účastníci o nás napsali

Účastnila jsem se prvního ročníku a moc mě to bavilo! Objevila jsem známá i neznámá místa Prahy, seznámila jsem se s novými lidmi, zažila skvělý den a rozhodně to hodlám opakovat! Nejlepší bylo asi dělání rozcvičky v metru a řešení občas zapeklitých hádanek (hlavně pro Brňáka, co se ztratí na každým rohu a hledá správnou šalinu).
Helena
Na minulém Prahatonu se mi moc líbilo že jsem měl obrovskou možnost prozkoumat vzácné historické spoty, ale také některá velice nevšední místa. Zároveň jsem poznal nové přátele a dozvěděl jsem zajímavé věci o našem hlavním městě.
Jakub
Pro mě rozhodně unikátní zážitek a pokud bude čas, tak zajdu za rok zas.
Petr
Byla jsem hned na prvním ročníku před třemi lety, a i když se ráz akce trochu změnil, je perfektní. Dovolujete lidem poznat město, o kterém si myslí, že ho znají jako své boty.
Tereza

Kontaktní formulář